شنبه - پنج شنبه: 9:00 - 18:00
جمعه بسته است

09171114809 - 38385535 - 38385508

موبایل : 09173877339
شیراز - خیابان زرهی - خیابان باغ حوض - میدان باغ حوض-ساختمان اورانوسB
Image

نیوپایپ 5 لایه , نیوپایپ شیراز

با توجه به هزينه هاي كلان ساختمان هاي امروزي،برنامه ريزي براي افزايش طول عمر ساختمان ها امري ضروي به نظر مي رسد. يكـي از مـهمترين عوامل براي افزايش طـول عمر سـاختمان، سـيستم تاسيسات و لوله كشي آن است.هــمزمان با پيـشرفتـهاي اخـير و كـاربرد تـكنولوژي هاي جـديد در صـنعت ساخـتمان، لوله هاي بكار رفته در ساختمان نيز دچار تحولي شگرف شده است. اين تحول با عرضه لوله هاي تلفيقي پنج لايه PEX-b-Al-PEX-b با طـول عمر بيش از ۵۰ سال و با دمـاي كاربري حـداكثر۹۰درجه سانتيگراد معرفي شده است. خوردگي و رسوب گيري در لوله هاي فلزي و انبساط حرارتي زيـاد، عـدم تحمل دمـا و فشار بالا و نفـوذ پذيري اكـسـيژن در لوله هاي پليمري، هر ساله خسـارت و هـزينه هاي مستقيـم و غـير مستقـيم فـراواني را بر سـاختمان ها تحميل مي نمايند. تكـنولوژي جديد، با تلفيق فلز و پليمر، علاوه بر بهره گيري از مزاياي لوله هاي فلزي و پليمري،معايب اين لوله ها و مشكلات ناشي از كاركرد مطلوب آنها را برطرف نموده است


071-36332564 مشاوره رایگان

پلیمر PEX : 

 یکی از پر مصرف ترین مواد ترموپلاست در جهان است که دارای خواص برجسته ای مانند: عایق الکتریکی، خاصیت فیلم شدن و مقاومت شیمیایی می باشد. همچنین این پلیمر ضعف فففهایی از جمله عدم مقاومت در مقابل حلالها در دمای بالا و ترک زایی تنشی (در مواردی که سطح پلیمر با مایع تماس داشته باشد) را به همراه دارد. دانشمندان برای رفع این ضعف از عملیات مشبک سازی ( cross - link ) طی چندین مرحله فرایندهای پیچیده شیمیایی بهره جسته اند. این فرآیند، مقاومت پلیمر مشبک شده (PEX) را در مقابل فشار و دمای بالا افزایش میدهد و تاثیر زیادی نیز بر افزایش مقاومت شیمیایی آن دارد. سایر مزایای این پلیمر عبارتند از :

مشاوره رایگان

کاربرد لوله های 5 لایه نیوپایپ 

کاربرد در صنایع پزشکی و بهداشتی : از این لوله در صنایع پزشکی نظیر گازهای طبی و سیستم های دیالیز و ... استفاده میشود و همچینین این لوله در صنایع غذایی,دارویی و اغلب مواد شیمیایی مورد استفاده قرار میگیرد.
کاربرد صنعتی  : در کارخانه های مواد شیمیایی که لوله های فلزی کارایی لازم را ندارد از این نوع لوله استفاده میشود.

کاربرد در سیستم های حرارتی و برودتی :  به علت مقاومت این لوله ها در برابر فشار و ترک خوردگی, در فن کوئل ,سردخانه ,سیستم های مولد سرما , سیستم های نوین سرمایش از کف و ... استفاده می شود.


مشاوره رایگان

اتصالات نیوپایپ

اتصالات نیوپایپ از آلیاژ برنج با آبکاری نیکل ساخته میشود تا از خوردگی فرسایش و رسوب گیری جلوگیری شود. فناوری نوین در طراحی کنترل کیفیت دقیق در تولید به همراه اورینگهای ویژه ,دوام و آب بندی کامل را در شرایط سخت کاری و زمان طولانیی تضمین می نماید. 
1- اتصالات پرسی 
2- اتصالات رزوه ای و کوپلی


مشاوره رایگان

سیستم گرمایش از کف

در سیستم گرمایش از کف آب گرم در داخل لوله های نیوپایپ که زیر کف پوش ساختمان قرار گرفته است جریان می بابد. انرژی گرمایی به صورت هدایتی از لوله های آب گرم به کف پوش ساختمان انتقال می یابدو سپس به صورت ترکیب روش های تابشی و جابه جایی در فضای ساختمان منتشر می شود.


مشاوره رایگان
عایق لوله ای EPE

عایق لوله ای EPE

عایق لوله ای EPE با رنگ های مختلف
عایق ریباند XPE

عایق ریباند XPE

عایق ریباند XPE,خرید عایق ریباند XPE, عایق ریباند XPE شیراز
عایق تخته ای XPS

عایق تخته ای XPS

خرید عایق تخته ای XPS, عایق تخته ای XPS شیراز
عایق لوله ای SP FLEX حرارتی و برودتی

عایق لوله ای SP FLEX حرارتی و برودتی

قابل سفارش با روکش متالایز و آلومینیوم
عایق رولی EPE

عایق رولی EPE

عایق رولی EPE,خرید عایق رولی EPE, عایق رولی EPE شیراز
عایق رولی SP FLEX کند سوز

عایق رولی SP FLEX کند سوز

قابل سفارش با روکش متالایز و آلومینیوم
عایق رولی XPE

عایق رولی XPE

مخصوص گرمایش از کف (زرد رنگ) - (با دانسیته 30Kg/m3)
logobarsam-bl.jpg

نمایندگی رسمی گروه صنایع گیتی پسند در شیراز, دفتر فروش برسام سازه - کبیریان
, نمایندگی شیرآلات شودر در شیراز , نمایندگی نیوپایپ 5 لایه در شیراز , نمایندگی لوله سبز آذین لوله در شیراز , نمایندگی سپهر فوم در شیراز , نمایندگی پوشفیت نیوفلکس در شیراز , نمایندگی لوله های پلی اتلین در شیراز , دفتر فروش برسام سازه - کبیریان

 شعبه 1 : زرهی - باغ حوض - میدان باغ حوض - اورانوس 
071-38385535 - 09171114809
info@barsamsazeh.ir

نمایندگی شیرآلات شودر شیراز

طراحی و بهینه سازی شده توسط: گروه طراحان وب فـارا

جستجو