شنبه - پنج شنبه: 9:00 - 18:00
جمعه بسته است

09171114809 - 38385535 - 38385508

موبایل : 09173877339
شیراز - خیابان زرهی - خیابان باغ حوض - میدان باغ حوض-ساختمان اورانوسB

چند نکته در مورد خرید شیرآلات شودر

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نکاتی در مورد انتخاب و خرید شیرالات:

 

اولین اقدام در رابطه با خرید شیرالات، توجه به تولید استاندارد و استفاده از فناوری‌های نوینبرای کاهش مصرف آب خواهد بود.بسیاری از کاربران در ابتدا به قیمت توجه می‌کنند اما باید توجه داشت که قیمت اکثر شیرها با توجه به نوع کارایی، کیفیت، دقت در جزئیات و اندازه تعیین می‌شود. هر قدر اندازه شیرهای مورد استفاده کوچیک تر باشد، قیمت کمتر و شیرهای بزرگ تر قیمت بالاتری خواهد داشت.

در زمان خرید شیرالات باید به نوع مغزی و کارتریج آن توجه شود. عمدتا کیفیت کارتریج (مغزی) و دوام آن عمر یک شیر را مشخص می‌کند. توجه به پیشینه شرکت سازنده در زمان خرید نیز بسیاز حائز اهمیت است، چرا که بی ارتباط با خدمات پس از فروش آن شرکت نخواهد بود. حتی بهتر است از محصول داخلی استفاده شود، به لیل اینکه در زمان خرابی تهیه لوازم و تجهیزات به سهولت انجام پذیرد. خدمات ارائه شده برای شیرالات از مهم‌ترین پارامترها در انتخاب آن است، چرا که در زمان نصب و تعمیر شیرالات کمترین زمان رسیدگی به درخواست کاربر توسط شرکت سازنده وجود خواهد داشت.امروزه بعضی از شیرالات، دارای تجهیزات  اضافی نیزهستند. کاربران با توجه به نوع تجهیزات اضافی می‌توانند انتخاب ‌های بهتر داشته باشند. در مورد تهیه شیرالات ابتدا باید کاربری شیرمد‌‌نظر قرار گیرد. به عنوان مثال اگر قرار است در محیط‌ های مسکونی از شیرالات استفاده کنیم، از مدل شیرالاتی که مناسب این کار است، استفاده کرده و اگر قرار به استفاده در محیط عمومی است، همه جوانب رای تهیه و نصب شیرالات در نظر گرفته شود.

معمولا در آشپزخانه‌ها و جهت نصب شیر روی سینک و روشویی‌ها از شیرالات ایستاده استفاده می‌شود. دلیل این امر آن است که شیر دیواری، به علت ارتفاع زیاد نسبت به کف حوضچه سینک و همچنین روشویی‌ها از شیرالات ایستاده استفاده میشود . دلیل این امر آن است که شیر دیواری، بهعلت ارتفاع زیاد نسب به کف حوضچه سینک و همچنین روشویی، موجب پاشش آب به اطراف شده و کاربر را دچار مشکل برای استفاده خواهد کرد بنابراین از مدل دیواری بیشتر برای شیر حمام و توالت استفاده می‌شود. امروزه حتی استفاده از شیرهای شاوری روی شیرالات آشپزخانه که دارای یک شیلنگ برای شستشوی راحت تردر اطراف سینک ظرفشویی بوده، مرسوم شده است. امروزه افراد به دلیل آن که خواستار هماهنگی شیرالات با سایرلوازم خود هستند،از انواع رنگی آن استفاده می کنند. می توان گفت که همچنان آبکاری کروم  براق، پر استفاده ترین و شاید ارزان‌ترین در بین شیرالات است. افرادی هستند که بدون رنگ غالب تجهیزات آشپزخانه که نقره ای است، از شیرالات رنگ کروم جهت سینک آشپزخانه استفاده می‌کنند.

افرادی که تمیزی شیرالات برای آنها اهمیت دارد، شیرالات ملت را انتخاب می کنند، زیرا اثر انگشت و قطرلت آب کمتر روی آن نمایان می‌شود. البته نا گفته نماند که شیرالات براق، جزئیات و ظرافت شیر را بیشتر به نمایش می‌گذارند.

نصب شیرآلات رو کار ساختمانی در انتهای کار و پس از اتمامکلیه عملیات ساختمانی در انتهای کار و پس ازاتمام کلیه عملیات ساختمانی و نصب لوازم بهداشتی از جمله روشوییو توالت فرنگی و همچنین نصب سینک و کابینت ها انجام می‌گیرد.

در هنگام طراحی معماری ساختمان باید محل  دقیق لوازم بهداشتی و سینک در نظر گرفته شود. محل نصب بایستی متناسب با نیاز مصرف کننده باشد.

در زمان خرید ،محل نصب حتما باید مورد توجه قرار گیرد تا از مشکلات احتمالی کاسته شود. استفاده از اندازه‌های ارائه شده توسط سازندگان شیرالات استاندارد کمک زیادی به این امر می‌کند

logobarsam-bl.jpg

نمایندگی رسمی گروه صنایع گیتی پسند در شیراز, دفتر فروش برسام سازه - کبیریان
, نمایندگی شیرآلات شودر در شیراز , نمایندگی نیوپایپ 5 لایه در شیراز , نمایندگی لوله سبز آذین لوله در شیراز , نمایندگی سپهر فوم در شیراز , نمایندگی پوشفیت نیوفلکس در شیراز , نمایندگی لوله های پلی اتلین در شیراز , دفتر فروش برسام سازه - کبیریان

 شعبه 1 : زرهی - باغ حوض - میدان باغ حوض - اورانوس 
071-38385535 - 09171114809
info@barsamsazeh.ir

نمایندگی شیرآلات شودر شیراز

طراحی و بهینه سازی شده توسط: گروه طراحان وب فـارا

جستجو